Proje Satış Ofisi

  • Kullanım Amacı : Satış Ofisi
  • Yapı Modeli : Prefabrik Yapı
  • Yapı Adedi : 1 Blok (İki Katlı Ofis)
  • Toplam Metraj : 160 m²
  • Proje Yılı : 2022
  • Kullanılacak Bölge : İstanbul, Türkiye
  • Tamamlanma Zamanı : 9 gün
Şu anda 96 misafir bu projeyi inceliyor

İstanbul’un modern projelerine özel ofis binaları

Tarihte İstanbul’un av sarayları ve mesire alanlarıyla öne çıkan mekanlarından Sancaktepe’de yeni konut projeleri yükseliyor. Burada gerçekleştirilen önemli projelerden biri de Aston Life Cadde. Doğal zenginliklerle modern mimari konseptini birleştirecek projenin ofis yapısında tercihi Karmod prefabrik ofis binası oldu.

Aston Life Cadde ofis binası 9 günde kuruldu

Sancaktepe’nin Osmangazi mahallesinde yer alan Aston Life Cadde butik bir site kimliğiyle 108 seçkin aileye ev sahipliği yapacak. Bölgenin önemli projelerinden olan sitenin inşaat aşamasından ihtiyaç duyulan ofis binası prefabrik yapı modeliyle inşa edildi. 2 katlı ofis binası 180 m2 büyüklüğe sahip. Proje ihtiyaçları doğrultusunda Karmod uzmanlığı ile tasarlanıp modern tesislerde üretilen ofis binasının saha kurulumu sadece 9 gün gibi kısa bir sürede tamamlandı.

Proje yöneticileri ve teknik ekibe keyifli çalışma ortamı

İki katlı olarak projelendirilen ofis binasının her katı 60 m2 üzerine kurulu. Ana kapıdan zemin kata girildiğinde bir antre alanı yer alıyor. Antrede soldan yukarı kata içten merdiven yer alıyor. Giriş yönüne göre solda ve ortada iki ayrı oda bulunuyor. Odaların birinde yapı denetim ekibi diğerinde ise iş güvenliği ekibi görev alıyor. Bu katta sağ kısımda mutfak alanı ile iki adet tuvalet ünitesi de yer alıyor.

Üst kata çıkıldığında 3 ayrı oda bulunuyor. Odalardan biri firma yöneticisine ait ve içeride tuvalet kabini de yer alıyor. Şantiye şefi odası da bu katta bulunuyor. Odalardan biri de toplantı odası olarak ayrılmış.

Prefabrik ofise yansıyan uzmanlık

Lüks segmentte konutlardan oluşan bir projenin gerçekleştirileceği Aston Life Cadde yeni binayla prestijli bir ofise kavuştu. Tasarım öncesi Aston firma yetkilileriyle bir ayaraya gelen ekibimiz projenin ihtiyaçlarını belirledi. Teknik ofiste değerlendirme sonrası projenin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayacak taslak hazırlandı. Onay aşaması sonrası modern tesislerde üretim başladı. Üretimin tamamlanması sonrası proje sahasına sevk edilen ofis binası Karmod uzman ekiplerince kurluma başlandı. Elektrik ve su tesisatları dahil çatı örtüsüne kadar prefabrik ofisin kurulumu 9 günde tamamlandı. Şap ve fayans uygulaması sonrası iç ve dış boyası yapılan ofis kullanıma hazır olarak Aston Life Cadde yönetimine teslim edildi.

Aston Life Cadde konut projesi hakkında

Butik konut tarzıyla öne çokan Aston Life Cadde projesi İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde gerçekleştiriliyor. TEM Kartal bağlantısına ve Kuzey Marmara Otoyoluna yakın lokasyonda yer alıyor. Proje kapsamında lüks konut segmentinde 108 konutun üretimi gerçekleştirilecek. Akıllı ev sisteminde inşa edilen konutlar az katlı binalarda yer alacak.

Aston Life Cadde projesinde 2+1, 3+1 daireler ve 4+1 konut alternatifleri bulunuyor.

şehir yaşamında rahat bir nefes alma ihtiyacınızı karşılayacak geniş bahçe, teras, balkon seçeneklerine sahip konforlu 2+1, 3+1 daireler ve 4+1 konutlarıyla, günümüz kişisel ihtiyaçlarına karşılık veren yeni nesil yaşam alanları sunuyor.

Yüksek malzeme ve işçilik kalitesi ile dizayn edilmiş, tüm detayların profesyonelce düşünüldüğü 2+1 konutlar 114-164 m2 arası, 3+1 konutlar 122-170 m2 arası ve 4+1 dubleks konutlar 232 m2 aralığında. Ferah iç mekanlar ve estetik dekorasyon uygulamalarına sahip proje her ihtiyaca cevap verecek kapasitede konut model çeşitliliğine sahip.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz