Prefabrik Yapılar

plus small reset
yapı

 

Sanayi yapılarının inşaasında hızlı projelendirme ve kurulum ile kısa sürede işletmeye alınması prefabrik yapıların tercih edilmesinde önemli rol oynuyor. Sanayi yapılarının yaklaşık yüzde 85'i prefabrik yapı teknolojilerinin kullanımı ile hayata geçirilmektedir. Büyük ölçekli projelerin yapımında yatırımcıların öncelikli tercihi prefabrik yapılar olmaktadır.

 

Yüksek kalite stantartlarında prefabrike yapılar üreten Karmod kapsitesinin en üst sevyesinde hizmet vermekdetir. Hem yurtiçi hem de yurtdışında önde gelen projelerin hayata geçirilmesinde Karmod çözüm ortağı olmaktadır. Global ölçekte imza attığı büyük ölçekli projeler ile  Karmod sektörde tercih edilen konuma gelmiştir.

 

Ofis binaları, wc-duş üniteleri, yemekhane, yatakhane, sağlık ocağı, sosyal tesis, hastane, kreş, okul, sosyal konut gibi birbirinden farklı kullanım alanlarında prefabrik yapılar tercih edilmektedir. Hızlı kurulumu, sağlamlığı, kaliteli, ekonomik ve konforlu olması gibi özellikleri nedeniyle tercih edilmektedir. Yapılar ne kadar hafif olursa depreme karşı dayanıklılığı o derecede yüksek olur.

Sektöre yön veren öncü karakteri, müşteri odaklı yaklaşımı ile Karmod sağlıklı, ferah, konforlu ve güvenli iç mekanlar sunmaktadır.